Kategorie

Strona główna

Kategorii blogu

Kategorii blogu

Drzwi EKO-NORM 55mm szklone

Drzwi EKO-NORM 55mm szklone

Drzwi zewnętrzne w wersji gładkiej, tłoczonej jak również z aplikacją INOX z linii EKO-NORM 55 mm to ekonomiczne i jednocześnie funkcjonalne oraz bezpieczne rozwiązanie. Drzwi zewnętrzne wejściowe EKO-NORM 55mm odporne są na szkodliwe działanie wilgoci, promieniowania słonecznego oraz niskich i wysokich temperatur.

UWAGA Drzwi nie spełniają kryteriów programu Czyste Powietrze

W zestawie znajduje się :

Skrzydło o grubości 55 mm zbudowane z blachy stalowej okleinowanej okleiną PCV odporną na warunki atmosferyczne, ocieplone poliestyrenem spienionym. Za otwieranie odpowiadają 3 zawiasy splatane oraz 2 zamki trójbolcowe. 

Ościeżnica stalowa o szerokości zabudowy 9 cm pokryta okleinę w kolorze skrzydła zakończona progiem ze stali nierdzewnej. Całość uszczelniona dwiema uszczelkami - jedna uszczelka na obwodzie skrzydła druga w ościeżnicy i progu .

Szkło zespolenie 3 szyb z ramką INOX z których 2 skrajne są szybami bezbarwnymi a szyba środkowa do wyboru: bezbarwna, reflex lub za dopłatą lustro weneckie. Zespolenie 2 szyb z Ramką PCV z których jedna jest bezbarwna a druga do wyboru: bezbarwna, reflex lub za dopłatą lustro weneckie.

Produkt w 6 kolorach - złoty dąb, orzech, antracyt drewnopodobny, Biały drewnopodobny, Dąb Bagienny oraz Winchester 

Drzwi przeznaczone są do stosowania jako drzwi wejściowe do mieszkania w budynkach

Podkategorie

  • Drzwi EKO-NORM 55mm ramka PCV

    Drzwi zewnętrzne wejściowe metalowe do domu w okleinie PCV w kolorach- orzech, antracyt, złoty dąb, winchester, dąb bigienny w wymiarach 80 i 90, szklone szybą bezbarwną lub z odbiciem lustrzanym zwaną Reflex, szkło obsadzone w drzwiach za pomocą ozdobnej ramki PCV w kolorze skrzydła. Drzwi o grubośći skrzydła 55 mm ocieplone poliestyrenem spienionym, ościeżnica metalowa w kolorze skrzydła próg ze stali nierdzewnej. Drzwi wyposażone w dwa zamki trójbolcowe, trzy zawiasy splatane oraz regulację docisku skrzydła do ościeżnicy.

  • Drzwi EKO-NORM 55mm ramka INOX/BLACK

    Drzwi zewnętrzne wejściowe metalowe do domu w okleinie PCV w kolorach- orzech, antracyt, złoty dąb, winchester, dąb bigienny w wymiarach 80 i 90 szklone szybą bezbarwną lub z odbiciem lustrzanym zwaną Reflex, szkło obsadzone w drzwiach za pomocą ozdobnej ramki ze stali nierdzewnej - INOX. Drzwi o grubośći skrzydła 55 mm ocieplone poliestyrenem spienionym, ościeżnica metalowa w kolorze skrzydła próg ze stali nierdzewnej. Drzwi wyposażone w dwa zamki trójbolcowe, trzy zawiasy splatane oraz regulację docisku skrzydła do ościeżnicy.

  • Drzwi EKO-NORM 55mm ramka INOX/BLACK Jednostronny

    Drzwi zewnętrzne wejściowe metalowe do domu w okleinie PCV w kolorach- orzech, antracyt, złoty dąb, winchester, dąb bigienny w wymiarach 80 i 90 oraz 100 szklone szybą bezbarwną lub z odbiciem lustrzanym zwaną Reflex, szkło obsadzone w drzwiach za pomocą ozdobnej ramki ze stali nierdzewnej - INOX. Drzwi o grubośći skrzydła 55 mm ocieplone poliestyrenem spienionym, ościeżnica metalowa w kolorze skrzydła próg ze stali nierdzewnej. Drzwi wyposażone w dwa zamki trójbolcowe, trzy zawiasy splatane oraz regulację docisku skrzydła do ościeżnicy.

Aktywne filtry