Kategorie

Strona główna

Kategorii blogu

Kategorii blogu

Drzwi TERMO 85mm pełne

Drzwi TERMO 85mm pełne

Kategoria drzwi zewnętrznych "TERMO 82 mm" oferuje szeroki wybór modeli: płaskich, tłoczonych oraz z aplikacją inox, które z pewnością spełnią wymagania każdego użytkownika, ceniącego sobie nie tylko właściwości termiczne, ale również estetykę i wytrzymałość.

Drzwi zewnętrzne z linii TERMO 82 mm to gwarancja bezpieczeństwa i trwałości. Dzięki swojej konstrukcji są odporne na szkodliwe działanie wilgoci, promieniowania słonecznego oraz skrajnie niskich i wysokich temperatur, co wpływa na ich długą żywotność i funkcjonalność.

W ofercie znajdują się różne modele drzwi, co pozwala na dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb oraz preferencji estetycznych klientów. Bez wątpienia drzwi zewnętrzne z linii TERMO 82 mm to inwestycja na wiele lat, która zapewni poczucie bezpieczeństwa i komfortu w domu.

UWAGA:  Drzwi  spełniają kryteria programu Czyste Powietrze

w drzwiach TERMO 82 pełne Współczynnik przenikalności cieplnej wynosi 0,91 W/(m2*K).


W zestawie znajduje się :

Skrzydło o grubości 82mm zbudowane z blachy stalowej okleinowanej okleiną PCV odporną na warunki atmosferyczne, ocieplone Pianą poliuretanową. Za otwieranie odpowiadają 3 zawiasy 3D oraz 2 zamki trójbolcowe. 

Ościeżnica drewniano-stalowa o szerokości zabudowy 9 cm pokryta okleinę w kolorze skrzydła z ciepłym progiem. Całość uszczelniona dwiema grubymi uszczelkami - pierwsza w skrzydle druga w ościeżnicy i progu .

Produkt w 6 kolorach - złoty dąb, orzech, antracyt drewnopodobny, Biały drewnopodobny, Dąb Bagienny oraz Winchester

Drzwi przeznaczone są do stosowania jako drzwi wejściowe do domów i mieszkań przebadane w notyfikowanych laboratoriach gwarancją odporności na warunki atmosferyczne.

Aktywne filtry