Kategorie

Strona główna

Kategorii blogu

Kategorii blogu

Drzwi PREMIUM Plus 72mm ramka INOX/BLACK Jednostronny

Drzwi PREMIUM Plus 72mm ramka INOX/BLACK Jednostronny

Zewnętrzne drzwi wejściowe z linii PREMIUM Plus o grubości 72 mm, z oszkleniem oraz ramką INOX z pewnością zadowolą każdego użytkownika, który ceni właściwości termiczne, estetyczne i wytrzymałościowe. Drzwi te są odporne na szkodliwe działanie wilgoci, promieniowania słonecznego oraz niskich i wysokich temperatur.

UWAGADrzwi  spełniają kryteria programu Czyste Powietrze

w drzwiach PREMIUM plus szklone Współczynnik przenikalności cieplnej wynosi 1,3 W/(m2*K).


W zestawie znajduje się :

Skrzydło o grubości 72 mm zbudowane z blachy stalowej okleinowanej okleiną PCV odporną na warunki atmosferyczne, ocieplone Pianą poliuretanową. Za otwieranie odpowiadają 3 zawiasy splatane oraz 2 zamki trójbolcowe. 

Ościeżnica drewnianą-stalowa o szerokości zabudowy 9 cm pokryta okleinę w kolorze skrzydła z ciepłym progiem. Całość uszczelniona dwiema grubymi uszczelkami - pierwsza w skrzydle druga w ościeżnicy i progu .

Szkło zespolenie z czterech szyb z ramką INOX z których 2 skrajne są szybami bezbarwnymi a szyba środkowa do wyboru : bezbarwna, reflex lub za dopłatą lustro weneckie.

Produkt w 6 kolorach - złoty dąb, orzech, antracyt drewnopodobny, Biały drewnopodobny, Dąb Bagienny oraz Winchester

Drzwi przeznaczone są do stosowania jako drzwi wejściowe do domów i mieszkań przebadane w notyfikowanych laboratoriach gwarancją odporności na warunki atmosferyczne.

Aktywne filtry