Kategorie

Strona główna

Kategorii blogu

Kategorii blogu

Drzwi LUX 72mm szklone

Drzwi LUX 72mm szklone

Drzwi zewnętrzne SZKLONE z linii LUX 72 mm z pewnością zadowolą każdego użytkownika swoimi doskonałymi właściwościami wytrzymałościowymi i estetycznymi. Drzwi zewnętrzne wejściowe odporne są na szkodliwe działanie wilgoci, promieniowania słonecznego oraz niskich i wysokich temperatur.

w drzwiach LUX SZKLONE Współczynnik przenikalności cieplnej wynosi 1,5 W/(m2*K).

W zestawie znajduje się :

Skrzydło o grubości 72 mm zbudowane z blachy stalowej okleinowanej okleiną PCV odporną na warunki atmosferyczne, ocieplone poliestyrenem spienionym. Za otwieranie odpowiadają 3 zawiasy splatane oraz 2 zamki trójbolcowe. 

Ościeżnica stalowa o szerokości zabudowy 11 cm pokryta okleinę w kolorze skrzydła zakończona progiem ze stali nierdzewnej. Całość uszczelniona grubą uszczelką .

Szkło zespolenie 3 szyb z których 2 skrajne są szybami bezbarwnymi a szyba środkowa do wyboru : bezbarwna, reflex lub za dopłatą lustro weneckie.

Produkt w 4 kolorach - złoty dąb, orzech, ciemny antracyt oraz Biały drewnopodobny 

Drzwi przeznaczone są do stosowania jako drzwi wejściowe do mieszkania i domu przebadane w notyfikowanych laboratoriach gwarancją odporności na warunki atmosferyczne.

Podkategorie

  • Drzwi LUX 72mm ramka PCV

    Drzwi zewnętrzne wejściowe metalowe do domu w okleinie PCV w kolorach- orzech, antracyt, złoty dąb w wymiarach 80 i 90 oraz biały w rozmiarze 90, szklone szybą bezbarwną lub z odbiciem lustrzanym zwaną Reflex, szkło obsadzone w drzwiach za pomocą ozdobnej ramki PCV w kolorze skrzydła. Drzwi o grubośći skrzydła 72 mm ocieplone poliestyrenem spienionym, ościeżnica metalowa w kolorze skrzydła próg ze stali nierdzewnej. Drzwi wyposażone w dwa zamki trójbolcowe, trzy zawiasy splatane oraz regulację docisku skrzydła do ościeżnicy.

  • Drzwi LUX 72mm ramka INOX/BLACK

    Drzwi zewnętrzne wejściowe metalowe do domu w okleinie PCV w kolorach- orzech, antracyt, złoty dąb w wymiarach 80 i 90 oraz biały w rozmiarze 90, szklone szybą bezbarwną lub z odbiciem lustrzanym zwaną Reflex, szkło obsadzone w drzwiach za pomocą ozdobnej ramki metalowej w kolorze czarnym. Drzwi o grubośći skrzydła 72 mm ocieplone poliestyrenem spienionym, ościeżnica metalowa w kolorze skrzydła próg ze stali nierdzewnej. Drzwi wyposażone w dwa zamki trójbolcowe, trzy zawiasy splatane oraz regulację docisku skrzydła do ościeżnicy.

  • Drzwi LUX 72mm ramka INOX/BLACK Jednostronny

    Drzwi zewnętrzne wejściowe metalowe do domu w okleinie PCV w kolorach- orzech, antracyt, złoty dąb oraz biały w wymiarach 80 i 90 oraz 100, szklone szybą bezbarwną lub z odbiciem lustrzanym zwaną Reflex, szkło obsadzone w drzwiach za pomocą ozdobnej ramki metalowej w kolorze czarnym. Drzwi o grubośći skrzydła 72 mm ocieplone poliestyrenem spienionym, ościeżnica metalowa w kolorze skrzydła próg ze stali nierdzewnej. Drzwi wyposażone w dwa zamki trójbolcowe, trzy zawiasy splatane oraz regulację docisku skrzydła do ościeżnicy.

Aktywne filtry