Weź dotację na wymianę starego pieca i termomodernizację domu - zapewne często słyszycie tę zachętę. Jest ona związana z rządowym programem Czyste Powietrze. Jest to program dla właścicieli i współwłaścicieli domów jednorodzinnych, lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą.

Dobrze wiecie, że dobrze ocieplony dom, z właściwie dobranymi oknami i drzwiami to duży komfort i spora oszczędność, dlatego polecamy wam nasze drzwi z linii BLUE 72mm - to drzwi, które możecie wykorzystać przy tworzeniu wejścia zarówno do domu jak i do mieszkania.

Skrzydła w kolorze złoty dąb, orzech, winchester, dąb bagienny oraz antracyt drewnopodobny prezentują się wyjątkowo elegancko, ponieważ barwy te są zbliżone do naturalnego wyglądu drewna. Produkt cechuje się znakomitymi właściwościami wytrzymałościowymi na uderzenia, opady atmosferyczne oraz skrajne temperatury, a co najważniejsze w przypadku tych drzwi możecie skorzystać z programu Czyste Powietrze. Zachęcamy.

Zobacz modele serii BLUE

Więcej o programie "Czyste powietrze": https://czystepowietrze.gov.pl/